Keresés

Részletes keresés

Hedzsnelke Creative Commons License 2007-04-17 12:41:18 2501
Piciket nem hozunk, mert még nagyon picik. A 7 hetes babáknak még otthon a helyük, kiélhetik magukat a kis rosszcsontok. Annyira gyorsak, hogy alig lehet őket elkapni.
A hozzászólás:
BlackMagic Creative Commons License 2007-04-16 19:15:44 2499

Igen, szombaton Luluval. Ti, piciket hoztok? :)

 

Előzmény:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-04-16 15:09:34 2498
Jöttök a kiállításra hétvégén?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!