|
|
|
|
 |
Tima2
2007-04-17 09:36:37
|
16
|
szerintem vidd el jó messzire és engedd el. És minél hamarabb, mert rághatja a ketrecet, letörheti a fogait.
Kölykei ezek szerint nem voltak? Vagy csak csöndben kuksolatk valahol. |
|
A hozzászólás:
 |
takkI
2007-04-16 15:49:49
|
15
|
Nah, jártam fent a padláson, de nem találkoztam vele....sajna a szigetelést több helyen is megrágta és baromi büdös van a vacka körül :( Ma jártam gazdaboltban és holnapra elvileg lesz "nyest-fogóm". Meglátjuk, hogy hatásos lesz-e vagy sem.
Ha sikerül befogni és valakinek esetleg kéne a nyest, az ne tartsa vissza magát és szóljon :D :D :D
Jah, utána bérbe is adom, ha kell valakinek a csapdát ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|