Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-04-17 09:36:37 16

szerintem vidd el jó messzire és engedd el. És minél hamarabb, mert rághatja a ketrecet, letörheti a fogait.

Kölykei ezek szerint nem voltak? Vagy csak csöndben kuksolatk valahol.

A hozzászólás:
takkI Creative Commons License 2007-04-16 15:49:49 15
Nah, jártam fent a padláson, de nem találkoztam vele....sajna a szigetelést több helyen is megrágta és baromi büdös van a vacka körül :(
Ma jártam gazdaboltban és holnapra elvileg lesz "nyest-fogóm".
Meglátjuk, hogy hatásos lesz-e vagy sem.

Ha sikerül befogni és valakinek esetleg kéne a nyest, az ne tartsa vissza magát és szóljon :D :D :D

Jah, utána bérbe is adom, ha kell valakinek a csapdát ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!