|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2007-04-16 20:39:08
|
2500
|
Szia,
egyenlöre a nyul vezet egy picit... de ha igy folytatja a kiscsaj, akkor lehet hogy behozza:-))))
Mi vasárnapra megyünk Donival.
Szép estét: Z. |
|
 |
Hedzsnelke
2007-04-16 15:09:34
|
2498
|
| Jöttök a kiállításra hétvégén? |
|
A hozzászólás:
 |
BlackMagic
2007-04-16 10:51:05
|
2497
|
| :D Kinek van hosszabb füle, a cicának vagy a nyuszinak? :) |
|
Előzmény:
 |
Lumiere du Soleil
2007-04-08 19:10:50
|
2489
|
Mi is kivánunk Kellemes Husvéti Ünnepeket, és jo locsolkodást holnapra:-)))

Üdv: Z. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|