Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2007-04-15 10:47:17 4956
Nekünk múltkor szerencsénk volt, 5 méteren jöttek a kis drágák; oda már nem is kell szűrő.
Ha jól ismerem a teknőst, aki a képen van, csak 2 saroknyira
Előzmény:
Balage350D Creative Commons License 2007-04-14 08:42:13 4952

Igen  egy kicsit belenyultam. UNSHARP-ot csináltam Photoshop alatt.

:o) egyébként vaku nélkül készült kb 15 méteren... Csak egy IKELITE vörösszinszűrőt tettem rá.

Balage...

És egy másik....

Marsa...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!