Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Balage350D Creative Commons License 2007-04-14 20:57:07 4955

Szia!

 

Én Miskolci vagyok, és Dombovári Tibihez mentem fel mielőtt mentünk Marsa alamba.

Ez egy IKELITE szinszűrő .

Azt kell mondjam teljesen jól működött.

http://ikelite.uw.hu/

Itt érdeklődj

Ha jól emléxem 17.000 volt.

 

 

Előzmény:
tiwald Creative Commons License 2007-04-14 09:21:30 4953
Ilyen vörösszürőt hol lehet kapni és milyen mélységben ill mélységig érdemes használni?? Ára??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!