Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-04-16 10:12:42 14

Egy vad nyest szerintem inkább elfut, esetleg jól megmoroghat, és nyilván nem kell sarokba szorítani, akkor nem hiszem, hogy neked menne, bár vad nyesttel sajnos még nem találkoztam.

Ha sokat feljársz, motoszkálsz, valószínűleg megunja és elköltözik .

A szigetelést szokták megrágni, esetleg azt vizsgáld át

A hozzászólás:
takkI Creative Commons License 2007-04-13 23:57:15 13
Jut eszembe..ha pl. felmegyek a padlásra és mondjuk pont előttem van, akkor rám támadhat? mármint féljek tőle vagy nem kell?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!