Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Thomas búvár Creative Commons License 2007-04-13 21:46:31 4951
Igazad lehet, de az "eredeti" az én monitoromon igen opálosnak látszik. Amit visszatöltöttem, az nyilván a másik véglet... Nem törekedtem a tökéletesre, csupán csak rá akartam mutatni, hogy mire gondoltam oly módon, hogy kapásból két potit elmozdítottam... és még egyszer elnézést érte... :-(
Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-04-13 09:03:07 4950

Már bocsi, de valami szörnyű lett.

Szerintem már az eredeti is kezelve volt. Nagyon kontúros a cápa jobb oldala

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!