|
|
|
|
 |
Tima2
2007-04-13 09:58:52
|
11
|
Elvileg már kölykei is lehetnek. Nézz körül a padláson. Ha tényleg és vársz még 1-2 hónapot, felcseperednek és szétszélednek, illetve akkor már nyugodt szívvel elkergetheted őket.
Már ha fontos neked, hogy élve megússzák ők is. |
|
A hozzászólás:
 |
takkI
2007-04-13 00:13:51
|
10
|
Sziasztok,
sosem gondoltam volna, hogy egyszer én is belépek a "Vadásszuk le a tetőről a nyestet" táborba :(
Már napok óta lehetett zajt hallani a tetőtér feletti kis padlásrészből és nemrég láttuk is a kis görényt..vagyis nyestet. Borzalmasan idegesítő...reggelre ki kell valamit találni, hogy hogy szabaduljunk meg tőle. (de legalább már tudjuk, hogy ki okozza a zajt) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|