Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-04-13 09:58:52 11

Elvileg már kölykei is lehetnek. Nézz körül a padláson. Ha tényleg és vársz még 1-2 hónapot, felcseperednek és szétszélednek, illetve akkor már nyugodt szívvel elkergetheted őket.

Már ha fontos neked, hogy élve megússzák ők is.

A hozzászólás:
takkI Creative Commons License 2007-04-13 00:13:51 10

Sziasztok,

 

sosem gondoltam volna, hogy egyszer én is belépek a "Vadásszuk le a tetőről a nyestet" táborba :(

Már napok óta lehetett zajt hallani a tetőtér feletti kis padlásrészből és nemrég láttuk is a kis görényt..vagyis nyestet. Borzalmasan idegesítő...reggelre ki kell valamit találni, hogy hogy szabaduljunk meg tőle. (de legalább már tudjuk, hogy ki okozza a zajt)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!