Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Thomas búvár Creative Commons License 2007-04-11 23:22:46 4949
Itt elég nagy a csend. Esetleg nézz be a DC-re! Átesett egy kisebb ráncfelvarráson és részben oda költöztek a fórumozók.
Előzmény:
Archi1 Creative Commons License 2007-04-11 23:11:31 4947

Sziasztok!

 

Látom éled a fórum! Új nevek....:)) Ocanic nem is tudom nekem nagyon nem jön be a színvilága... vaku az bőven kell főleg kismélységben.... kompzíció is hagy némi kívánni valót.... Viszont a medúza tetszik... utóbbi pár képből az a legjobb...

 

Üdv..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!