Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Balage350D Creative Commons License 2007-04-11 22:23:41 4943

Szép a kép!!! :o)

Én is fotóztam eleinte vaku nélkül. Nem akarok a forumon reklámozni, de a NEPTUN honlapján a galériában találtok pár fotót, amit készítettem.

Vakuval is és anélkül is.

Tengeren és édesvízben is. De meg kell mondjam a vakus képek nekem jobban

tetszenek.Valahogy szebbek , teltebbek, élethűbbeknek tűnnek.

Tavaj októberben Marsa Alamban voltam, ott fotóztam vörös szinszűrüvel,

az sem volt rossz meg kell mondjam.

De ha már itt a vaku ki kéne használni :o)

 

Előzmény:
Thomas búvár Creative Commons License 2007-04-11 08:24:36 4938
Én vaku nélkül jobban szeretem édes vízben (igaz, nem éjszaka gondoltam):Süllő, a kis agresszív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!