Keresés

Részletes keresés

Mr. WHITE Creative Commons License 2007-04-11 23:16:05 173

Fenemód gáláns dolog nem megemlíteni az idei szárnyaló spanyol szereplést a válaszban,még akkor is,ha off lenne.:)

 

: =

A hozzászólás:
Vidi_ Creative Commons License 2007-04-11 20:42:25 171

Tulajdonképpen a te kis világodban elég nehéz egy olasz csapat, meg úgy általában az olasz foci élete. Ha nyernek, akkor doppingolnak, ha nem nyernek, akkor meg még inkább bebizonyosodik, hogy amikor nyertek, akkor doppingoltak.

 

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!