Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-04-14 16:07:22 1670
húú mami ez tényleg nagyon durva...

rendelek 1 kg lecsókolbászt, 2 kg krumplit meg másfél huskyt. ja.. az nem jó, a fél az eldől. Akkor legyne inkább 1 husky meg 1 labrador.
A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-11 19:30:38 1668
ettol garantaltan lemegyek hidba!
http://aliscagyongye.boltaneten.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!