|
|
|
|
 |
Turbó Fix Banán PC
2007-04-11 10:29:05
|
168
|
az Arse-tol januarban kaptak egy 6-ost
nan mem mintah most is erre kellene szamitani. |
|
 |
Feyd-Rautha
2007-04-11 10:12:21
|
167
|
| Elhangozhatott volna anno egy ilyen mondat is: persze, mert a Milan bárkitől képes negyedóra alatt három gólt kapni... Aztán valahogy megtörtént. Persze nem sok esélyt adok a hollandoknak, de akkor is. Majd ha lefújták a meccset. Addig nem érdemes bármit is elkiabálni. |
|
A hozzászólás:
 |
Everred
2007-04-11 10:08:41
|
166
|
| Igen, hát abszolúte igazad van, a Liverpool bármikor képes négyet kapni az Anfielden a PSV-től... úgyhogy izguljunk! :-) |
|
Előzmény:
 |
Feyd-Rautha
2007-04-11 10:05:48
|
165
|
| Egyelőre csak kettő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|