Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pixi-maxi Creative Commons License 2007-04-11 06:55:37 39
Az ki van kötve, hogy az állvány hol legyen?
Mert nekem a kocsiba mindig van legalább egy fotós-vipera/monopod..:)))
Előzmény:
yz Creative Commons License 2007-04-10 17:30:41 38

az amerikai logika szerint állvány=profi fotózás és engedélyköteles, kézből fotózás= hello turiszt és szabad

szerintem is fasság, de ez a szomorú helyzet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!