Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2007-04-10 15:56:00 37
Ellenpélda a Diadalív párizsban, ahol ki is van plakátolva szépen, hogy állványt bizony ne vigyél fel (meg is értem, ha véletlenül leszédül a magasból és valakit kupánvág a gömbfej akkor az biztosan kellemetlen lehet), de ennek ellenére ott fotózott nem egy bácsi a rendőrök orra előtt remek tripodról.
Előzmény:
Ahmet Creative Commons License 2007-04-10 15:07:18 36
Értem én, hogy tilos, de miért? Ha megkérdezem, akkor általában a "nem én találtam ki" választ kapom. De alapvetően választ soha. Mert ugye, értem én, hogy benzinkúton, meg óvodában miért nem lehet rágyújtani, de hogy a réten miért nem lehet állványról fotózni, azt az életben nem fogom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!