Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CLS Creative Commons License 2007-04-10 14:35:47 30
Kölcsöngéppel lőtted ugye?
Vagy fecserélted az öregecske Olymposz üdítőt? :)
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-03-29 21:34:03 2
Kút:

Canon 1DmkIII
EF 600 4L IS USM

1/8000sec
F22
ISO50

(most este csináltam)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!