Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ati356 Creative Commons License 2007-04-10 12:46:15 80

És milyen nagy igazság van benne.

Csak van egy másik mondás is: Bűnösök közt cinkos aki hallgat! ;-)

Én mégis "Arany" maradok! :))

Előzmény:
macmelon Creative Commons License 2007-04-10 12:41:24 79
Tudod: Hallgatni Arany, beszélni Petőfi! ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!