Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007-04-10 12:34:37 2496

Éjszaka mostmár elég jól alszok, és visszaköltztem a hálóba.

Most a változatosság kedvéért Beyoncé tüzelése miatt nem alszok.

 

A hozzászólás:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-04-10 12:27:14 2495
Még kitartás! Ha mázlid van két hét és végre tudsz aludni. (vagy kialudni magad?)
Előzmény:
Bleu L'amour Creative Commons License 2007-04-10 10:18:04 2494

Szia!

 

Nem szoptat és már nem is nagyon fog, úgyhogy továbbra is én etetek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!