|
|
|
|
 |
NS68
2007-04-13 10:53:36
|
17
|
| A kontyosról nincs képem, de olyan mint a sima tollú csak a tarkójánál vissza felé áll a toll. Ha érdekel a kistermelők lapjában is szokott egy BP-i tenyésztő hirdetni, vagy én Debrecenben lakom itt megnézheted. |
|
A hozzászólás:
 |
BGazda
2007-04-10 11:16:49
|
16
|
| Hogy néz ki a selyem és a kontyos? Nem tudsz képet rakni róluk? |
|
Előzmény:
 |
NS68
2007-04-10 11:08:19
|
15
|
| nekem csak kacagók vannak sima 500,- selyem 700,- most fog kelni kontyos 800,- |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|