Keresés

Részletes keresés

NS68 Creative Commons License 2007-04-13 10:53:36 17
A kontyosról nincs képem, de olyan mint a sima tollú csak a tarkójánál vissza felé áll a toll. Ha érdekel a kistermelők lapjában is szokott egy BP-i tenyésztő hirdetni, vagy én Debrecenben lakom itt megnézheted.
A hozzászólás:
BGazda Creative Commons License 2007-04-10 11:16:49 16
Hogy néz ki a selyem és a kontyos? Nem tudsz képet rakni róluk?
Előzmény:
NS68 Creative Commons License 2007-04-10 11:08:19 15
nekem csak kacagók vannak sima 500,- selyem 700,-  most fog kelni kontyos 800,-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!