Keresés

Részletes keresés

Hedzsnelke Creative Commons License 2007-04-10 12:27:14 2495
Még kitartás! Ha mázlid van két hét és végre tudsz aludni. (vagy kialudni magad?)
A hozzászólás:
Bleu L'amour Creative Commons License 2007-04-10 10:18:04 2494

Szia!

 

Nem szoptat és már nem is nagyon fog, úgyhogy továbbra is én etetek.

Előzmény:
BlackMagic Creative Commons License 2007-04-09 21:55:15 2492

Szia!

 

Szépen növekszenek! :) Anyacica szoptat már, vagy még mindig Neked kell cumiztatni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!