Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-09 23:11:12 1665
igen, rofikutyat!!!
meg colombo kutya, aki 14 evig alszik a sarokban!!

aztan amikor a melyen tisztelt szaporito eladja elfelejt szolni hogy a szobatisztasagra neveles hiresen gazos, meg allandoan hullik a szore, meg lopnak, meg ugy altalaban egyedul ordit a lakasban amig a gazdi dolgozik, meg kurva nagy mozgasigenye van.
aztan vagy keresnek uj gazdat, vagy kirakjak az orszagut szelen:(
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2007-04-09 23:06:35 1664
Hát... izé... tényleg inkább beagle.. iletve a testarányia meg a lába meg ugy általában... de ezt gondolom az átlag "olyanlógófülökutyátakarokmerazolyanédes" vevö nem veszi észre.

Tudod mint multkorjában volt, hogy ő édes röfikutyát szeretne a gyerekének ( angol bulldog )
Előzmény:
Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-09 22:42:53 1663
nos sorban: beagle kolyok, szaporitos basset kolyok, tenyesztos basset kolyok. szvsz a kepek magukert beszelnek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!