Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-04-09 23:06:35 1664
Hát... izé... tényleg inkább beagle.. iletve a testarányia meg a lába meg ugy általában... de ezt gondolom az átlag "olyanlógófülökutyátakarokmerazolyanédes" vevö nem veszi észre.

Tudod mint multkorjában volt, hogy ő édes röfikutyát szeretne a gyerekének ( angol bulldog )
A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-09 22:42:53 1663
nos sorban: beagle kolyok, szaporitos basset kolyok, tenyesztos basset kolyok. szvsz a kepek magukert beszelnek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!