|
|
|
|
 |
zsuzsa
2007-04-09 23:06:35
|
1664
|
Hát... izé... tényleg inkább beagle.. iletve a testarányia meg a lába meg ugy általában... de ezt gondolom az átlag "olyanlógófülökutyátakarokmerazolyanédes" vevö nem veszi észre.
Tudod mint multkorjában volt, hogy ő édes röfikutyát szeretne a gyerekének ( angol bulldog ) |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2007-04-09 22:42:53
|
1663
|
  nos sorban: beagle kolyok, szaporitos basset kolyok, tenyesztos basset kolyok. szvsz a kepek magukert beszelnek |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|