Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-09 22:33:31 1662
hajjaj! kb 10-szer annyi szaporito van mint tenyeszto:))))
szt az akcios kutyara nagy a kereslet. igaz hogy kicsit sarga, igaz hogy kicsit savanyu de magyar narancs!
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2007-04-09 22:26:11 1661
Ez komoly ??? Én csak kiállitáson meg a ti képeiteken szoktam látni bassetet, nem tudta, hogy már őket is hamisitják :-((((((((((

Hát pedig a basset nem olyan megjelenésü kutya, hogy egy beagle-ra azt lehessen mondani, hogy hunyoritva meg szürkületben oldalról nézve basset :-((((
Előzmény:
Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-09 22:04:53 1660
el kell hogy keseritselek!
rengeteg magas, vekony, rovidfulu allitolagos basset van. olyan atmenet a basset es a beagle kozott kinezetben. (sok meg tkv-ezve is!!!)

de sajnos ami magyarorszagon kutyazas cimszo alatt fut az egy orbitalis kupleraj!

nekem is voltak tenyesztesi ambicioim, de mara mar a hanyinger kerulget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!