|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-04-09 22:33:31
|
1662
|
hajjaj! kb 10-szer annyi szaporito van mint tenyeszto:)))) szt az akcios kutyara nagy a kereslet. igaz hogy kicsit sarga, igaz hogy kicsit savanyu de magyar narancs! |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-04-09 22:26:11
|
1661
|
Ez komoly ??? Én csak kiállitáson meg a ti képeiteken szoktam látni bassetet, nem tudta, hogy már őket is hamisitják :-((((((((((
Hát pedig a basset nem olyan megjelenésü kutya, hogy egy beagle-ra azt lehessen mondani, hogy hunyoritva meg szürkületben oldalról nézve basset :-(((( |
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2007-04-09 22:04:53
|
1660
|
el kell hogy keseritselek! rengeteg magas, vekony, rovidfulu allitolagos basset van. olyan atmenet a basset es a beagle kozott kinezetben. (sok meg tkv-ezve is!!!)
de sajnos ami magyarorszagon kutyazas cimszo alatt fut az egy orbitalis kupleraj!
nekem is voltak tenyesztesi ambicioim, de mara mar a hanyinger kerulget. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|