Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-09 22:04:53 1660
el kell hogy keseritselek!
rengeteg magas, vekony, rovidfulu allitolagos basset van. olyan atmenet a basset es a beagle kozott kinezetben. (sok meg tkv-ezve is!!!)

de sajnos ami magyarorszagon kutyazas cimszo alatt fut az egy orbitalis kupleraj!

nekem is voltak tenyesztesi ambicioim, de mara mar a hanyinger kerulget.
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2007-04-09 22:00:16 1659
A napokban láttam egy kutyát, tényleg szép volt, de a gazdája annakidején spórolni akart és TK nélkül vette. Most futott pár kört, hogy lehetne-e utólag valami papirt szerezni a kutyának. Állitólag genetikai vizsgálattal ( szülök + a kutya ) lehet kérni a MEOE-től szamazási lapot. Aztán nem lett az egészből semmi, mert talált tenyésztőt aki jó pénzért befedeztette ...

nem tudom hány tk nélküli generációig lehet egy kutyát fajtatisztának nevezni. Lassan csak bolognese-havanese-máltai-törpeuszkárszerü kis csoffadt , könnyfolyós kutyikat lehet csak látni, akikről a gazdájuk áhtitatosan mondja, hogy ő egy fajtatiszta eb.

talán basseteknél kicist könnyebb. Sose mondanám egy beagle-re, hogy basset. Látszik, hogy nem az. Kis fehér társasági kutya rövid szörrel jószerivel bármi lehet.
Előzmény:
Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-09 19:35:51 1658
hat en csak annyit irnek hogy: kanjaim kizarolag tkv-es tenyeszszemlezett szukakat fedeznek, nem szaporito vagyok.

sajnos talalni fog olyat aki befedezi az eppen tuzelo kis kutyikajat:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!