Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2007-04-09 19:35:51 1658
hat en csak annyit irnek hogy: kanjaim kizarolag tkv-es tenyeszszemlezett szukakat fedeznek, nem szaporito vagyok.

sajnos talalni fog olyat aki befedezi az eppen tuzelo kis kutyikajat:(
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2007-04-09 19:22:44 1657

Ma kaptam egy sms-t, biztos a honlapunkon találták : " elnézést a zavarásért, van egy 2 éves havanese kutyám fehér szinü. Szeretném pároztatni egy kizárólag hasonlóan kistermetü kannal . Tudnak ebben segiteni ? Most tüzel. Törzskönyv nélkül. Dénes "

 

Irjam neki, hogy gratulálok kedves Dénes, üdvözöljük  önt a törzskönyv nélküli szaporitok népes táborában, akik ezerszámra gyártják a  kis havanese jellegü korcsokat , törzskönyv hiján akár az apjával is pároztatva, követhetetlen szép beltenyészetet látrehozva. Inkább nem irom, a kutyát sajnálom, ha törzskönyvre nem tellett , akkor képzelem mennyit költ majd a kicsik oltására, etetésére...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!