|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-04-09 19:35:51
|
1658
|
hat en csak annyit irnek hogy: kanjaim kizarolag tkv-es tenyeszszemlezett szukakat fedeznek, nem szaporito vagyok.
sajnos talalni fog olyat aki befedezi az eppen tuzelo kis kutyikajat:( |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-04-09 19:22:44
|
1657
|
Ma kaptam egy sms-t, biztos a honlapunkon találták : " elnézést a zavarásért, van egy 2 éves havanese kutyám fehér szinü. Szeretném pároztatni egy kizárólag hasonlóan kistermetü kannal . Tudnak ebben segiteni ? Most tüzel. Törzskönyv nélkül. Dénes "
Irjam neki, hogy gratulálok kedves Dénes, üdvözöljük önt a törzskönyv nélküli szaporitok népes táborában, akik ezerszámra gyártják a kis havanese jellegü korcsokat , törzskönyv hiján akár az apjával is pároztatva, követhetetlen szép beltenyészetet látrehozva. Inkább nem irom, a kutyát sajnálom, ha törzskönyvre nem tellett , akkor képzelem mennyit költ majd a kicsik oltására, etetésére... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|