Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
porker Creative Commons License 2007-04-09 12:44:50 20
Ez a topic már évek óta halott! Szerintem keresd az Autóüveg fóliázás topicot, ott választ kapsz kérdésedre!
Előzmény:
brummapapa Creative Commons License 2007-04-08 07:59:18 19

Helo!

 

Deli fekvesu lakasunk nyaron rettento meleg.

Egy fenyvedo foliatol mit remelhetunk?

Ha van tapasztalatod vagy velemenyed legyszi oszd meg velunk!

 

Kosz

BP

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!