Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-04-21 19:51:42 2505

Szia,

tegnap születtünk:

(a mami rendben, szarencsére)

 

 

 

 

Balra kék, jobbra lila:-))

Vasárnapra Dani visz cicát Doni helyett.

Üdv: Z.

 

BlackMagic Creative Commons License 2007-04-09 21:55:15 2492

Szia!

 

Szépen növekszenek! :) Anyacica szoptat már, vagy még mindig Neked kell cumiztatni?

A hozzászólás:
Bleu L'amour Creative Commons License 2007-04-09 11:02:22 2491

Kellemes husvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!!!!!!!!

Egy pár kép a kölykeinkről:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!