Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tamas9569 Creative Commons License 2007-04-08 23:40:32 515

Papugaja,

 

köszönöm a választ.

(csak, most, hogy benéztem az oldalra vettem észre, hogy annakidején nem köszöntem meg.)

Előzmény:
papugaja Creative Commons License 2007-03-09 08:43:47 507
A TC-ket alapvetően telékhez optimalizálják. A Nikon ezt odáig fokozzta, hogy más-más TC való a különféle tartományokhoz.
Félő, hogy nem leszel vele elégedett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!