Keresés

Részletes keresés

PPsmith Creative Commons License 2007-04-08 19:08:55 1044
Képernyő takarítás? Az is munka? Próbálnád ki az ásást!! :)
ásás
Magdi60 Creative Commons License 2007-04-08 18:44:40 1043
Az én monitorom is állandóan poros lesz - de nem tudom a szakszervezet mit szólna, ha még bérmunkába is adnának...
A hozzászólás:
Bűvössárkány Creative Commons License 2007-04-08 16:26:49 1042
A képernyőt is nekem kell takarítani... Hallatlan! Az én farkam mindent elbír?:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!