Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tiwald Creative Commons License 2007-04-08 08:06:44 4937
Fog ez alakulni.Én is hasonlokat csináltam az első sorozatban. ( február )A következő juniusban lesz Razanjban.Oldalra hajts ki és ugy pozicionáljad.
Előzmény:
Balage350D Creative Commons License 2007-04-08 07:39:39 4936

Sziasztok!

Csatlakoznék kis táborotokhoz... Nemrég kezdtem el komolyabban foglalkozni vízalatti fotózással. Régebben Videokat készítettem, de rájöttem, hogy egy fotó sokkal jobban visszaadja a pillanatot. .

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Halszem objektivet vettem nemrég a Canon gépemre, de csak egy vakum van még.

Mi a legjobb helyzet a vakunak , hogy így is türhető képet kapjak?

Előre is köszi

 

Balage350D

 

Nyékládházán éjszaka..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!