Keresés

Részletes keresés

NS68 Creative Commons License 2007-04-10 11:08:19 15
nekem csak kacagók vannak sima 500,- selyem 700,-  most fog kelni kontyos 800,-
A hozzászólás:
BGazda Creative Commons License 2007-04-06 19:27:41 13

Mennyiért adod öket?

Gyémánt galambot nem tud valaki? Hogyé van az áruk?

Előzmény:
NS68 Creative Commons License 2007-04-06 14:52:15 12
Vannak eladó kacagógerléim normál tollú és selyem is, idei kelésüek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!