Keresés

Részletes keresés

Panzermeyer Creative Commons License 2007-04-06 11:48:57 75
hát nem nagyon hasonlítottak a te képeidre az biztos :D
lehet guppi vagy valami belefialt a jávai mohába az meg átkerült a másik akváriumba, nemtom, az is lehet hogy a tóból jött be valami
A hozzászólás:
KoPw Creative Commons License 2007-04-06 00:38:56 74
Hali! Msn-en küld már át,vagy emilen nekem is a képeket,ha majd csinálsz! Sztem neked küldtem meggyhasú ivadékokról fotót, és azok nem így néznek ki,ahogy leírtad, vagy csak színvak vagy:))))))))
Előzmény:
Panzermeyer Creative Commons License 2007-04-05 23:59:44 71
nincs most nálam gép de holnap lesz, színtelen halacskák narancssárga kör alakú farokkal
a meggyhasú ivadékok nekem függőleges szürke csíkosak voltak, nemtudom hogy ezek lehetnek-e sügérek
került a 30 literbe tóból tócsagaz, lehet azzal hurcoltam be valami kárász vagy vörösszányú keszeg ivadékot :)))
holnap fotózok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!