|
|
|
|
 |
Panzermeyer
2007-04-06 11:48:57
|
75
|
hát nem nagyon hasonlítottak a te képeidre az biztos :D lehet guppi vagy valami belefialt a jávai mohába az meg átkerült a másik akváriumba, nemtom, az is lehet hogy a tóból jött be valami |
|
A hozzászólás:
 |
KoPw
2007-04-06 00:38:56
|
74
|
| Hali! Msn-en küld már át,vagy emilen nekem is a képeket,ha majd csinálsz! Sztem neked küldtem meggyhasú ivadékokról fotót, és azok nem így néznek ki,ahogy leírtad, vagy csak színvak vagy:)))))))) |
|
Előzmény:
 |
Panzermeyer
2007-04-05 23:59:44
|
71
|
nincs most nálam gép de holnap lesz, színtelen halacskák narancssárga kör alakú farokkal a meggyhasú ivadékok nekem függőleges szürke csíkosak voltak, nemtudom hogy ezek lehetnek-e sügérek került a 30 literbe tóból tócsagaz, lehet azzal hurcoltam be valami kárász vagy vörösszányú keszeg ivadékot :))) holnap fotózok |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|