Keresés

Részletes keresés

KoPw Creative Commons License 2007-04-06 00:38:56 74
Hali! Msn-en küld már át,vagy emilen nekem is a képeket,ha majd csinálsz! Sztem neked küldtem meggyhasú ivadékokról fotót, és azok nem így néznek ki,ahogy leírtad, vagy csak színvak vagy:))))))))
Ati356 Creative Commons License 2007-04-06 00:01:47 72

Oksi!

Jóéjt!

A hozzászólás:
Panzermeyer Creative Commons License 2007-04-05 23:59:44 71
nincs most nálam gép de holnap lesz, színtelen halacskák narancssárga kör alakú farokkal
a meggyhasú ivadékok nekem függőleges szürke csíkosak voltak, nemtudom hogy ezek lehetnek-e sügérek
került a 30 literbe tóból tócsagaz, lehet azzal hurcoltam be valami kárász vagy vörösszányú keszeg ivadékot :)))
holnap fotózok
Előzmény:
Ati356 Creative Commons License 2007-04-05 23:57:36 70

Ha le tudod fotózni az ivadékokat, akkor megmondom, h mi az.

Jó közelről ha tudod, és vaku nélkül, főleg, ha van elég fény.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!