|
|
|
|
 |
KoPw
2007-04-06 00:38:56
|
74
|
| Hali! Msn-en küld már át,vagy emilen nekem is a képeket,ha majd csinálsz! Sztem neked küldtem meggyhasú ivadékokról fotót, és azok nem így néznek ki,ahogy leírtad, vagy csak színvak vagy:)))))))) |
|
 |
Ati356
2007-04-06 00:01:47
|
72
|
Oksi!
Jóéjt! |
|
A hozzászólás:
 |
Panzermeyer
2007-04-05 23:59:44
|
71
|
nincs most nálam gép de holnap lesz, színtelen halacskák narancssárga kör alakú farokkal a meggyhasú ivadékok nekem függőleges szürke csíkosak voltak, nemtudom hogy ezek lehetnek-e sügérek került a 30 literbe tóból tócsagaz, lehet azzal hurcoltam be valami kárász vagy vörösszányú keszeg ivadékot :))) holnap fotózok |
|
Előzmény:
 |
Ati356
2007-04-05 23:57:36
|
70
|
Ha le tudod fotózni az ivadékokat, akkor megmondom, h mi az.
Jó közelről ha tudod, és vaku nélkül, főleg, ha van elég fény. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|