|
|
|
|
 |
Ati356
2007-04-05 23:55:00
|
69
|
| Azért írtam tenyészcsapatot, mivel ikrázás után egy nagy akvárimba rakom vissza a tenyészpárokat (a hímeket és a nőstényeket külön-külön elválasztva), így csapatot alkotva. De szigorúan páronként rakom ki 4,5 l-es aksikba! |
|
A hozzászólás:
 |
Panzermeyer
2007-04-05 23:50:43
|
68
|
| tenyészcsapatot írsz, ez azt jelenti hogy nem páronként külön ikráztatod hanem mondjuk 1x5 literben van 4-5 pár? a nemek aránya milyen? |
|
Előzmény:
 |
Ati356
2007-04-05 23:44:49
|
67
|
Nos, nem 15-20 párral csinálom, hanem 60 párral (legalább is mostanság).
De már, csináltam forgásban is ugyanabban az aksikban 5 naponta. Ilyenkor a két tenyészcsapat külön van. De ez így nagyon fárasztó, (mivel régebben 2x80párral is csináltam) és sok időbe is kerül.
A szűrőre majd visszatérek talán holnap, most ehhez agyilag már fáradt vagyok.
Ui: nem az én találmányom a duplafalú szűrés, legalább is az elv, csak az elrendezés és a végtermék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|