Keresés

Részletes keresés

Ati356 Creative Commons License 2007-04-05 23:55:00 69
Azért írtam tenyészcsapatot, mivel ikrázás után egy nagy akvárimba rakom vissza a tenyészpárokat (a hímeket és a nőstényeket külön-külön elválasztva), így csapatot alkotva. De szigorúan páronként rakom ki 4,5 l-es aksikba!
A hozzászólás:
Panzermeyer Creative Commons License 2007-04-05 23:50:43 68
tenyészcsapatot írsz, ez azt jelenti hogy nem páronként külön ikráztatod hanem mondjuk 1x5 literben van 4-5 pár? a nemek aránya milyen?
Előzmény:
Ati356 Creative Commons License 2007-04-05 23:44:49 67

Nos, nem 15-20 párral csinálom, hanem 60 párral (legalább is mostanság).

De már, csináltam forgásban is ugyanabban az aksikban 5 naponta. Ilyenkor a két tenyészcsapat külön van. De ez így nagyon fárasztó, (mivel régebben 2x80párral is csináltam) és sok időbe is kerül.

 

A szűrőre majd visszatérek talán holnap, most ehhez agyilag már fáradt vagyok.

 

Ui: nem az én találmányom a duplafalú szűrés, legalább is az elv, csak az elrendezés és a végtermék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!