Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-04-04 20:45:06 4932
nekem is tetszett a koncepcio (bar eloben meg nem lattam) de okossagnak tartom egy olyan kisgepet amit esoben-uszodaban-snorkeling kozben gyurni lehet es meg icipici is...

zook
Előzmény:
Raha Creative Commons License 2007-04-04 15:29:30 4931
Ez a gép teljesen rendben van! Láttam működés közben, elsőre kicsit ijesztő amikor a gazdi a merülés végén a kezében ezzel ismét lemerül :-)
10 méter körül az LCD fura színeket ad (hajlik), de ettől függetlenül hibátlan snorkelezéshez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!