Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2007-04-04 10:03:07 7142
Köszönjük. :-)
A hozzászólás:
seholsem Creative Commons License 2007-04-04 09:24:12 7141
Jobbulast kivanok a kis betegnek! Bar azt hiszema te gondoskodasod alatt hamar fel fog epulni. Minden jot kivanok mindkettotoknek! :)
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2007-04-03 16:01:37 7140
Pajtikát ma műtötték, már itthon van.
A plasztikai műtét elég nagy volt, de remélhetőleg megoldja a porblémát, a doki nagyon bizakodó volt.
A nyaka alsó részét plasztikázták, ott volt nagyon vastag és széles a heg.
Két ilyen cápafog formátumu vágást végeztek egymás alatt:
wwwww
wwwww
A köztes részt emelték ki. De mivel mély volt, a műtét közben sérült egy nyaki verőér is, amit menet közben kellett még külön ellátni.
Most még mélyen alszik és ha fel is emeli percekre a fejét, látszik, hogy nincs teljesen magánál.

Az ivartalanítást is elvégezték, ugyhogy szegénykémnek most elöl-hátul fájdalmas sebei vannak.
Ha már tud enni, kap fájdalomcsillapítót.

Ugyhogy most pátyolgatom, amit lehet.
Ha jobban lesz, megint jelentkezem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!