|
|
|
|
 |
bmalag
2007-04-03 09:41:42
|
11
|
| nem egy postás haver is erre panaszkodik...fene tudja mi lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
geler
2007-04-02 22:55:37
|
10
|
Én időtlen idők óta galambászok, de ugyanebben a cipőben járok ezen a tavaszon. Soha nem fordult elő velem, hogy ennyi kudarc ért volna. Egyszerűen nem kel ki semmi, és mint nálad, ugyanazok az okok. Záp, összetörik, nem ülik - az ész megáll. (Igaz, hogy csak 3 pár galambom van (itthon), szórakozásból.) Valami van a levegőben? Mindenesetre bízom, hogy ha egyenletesebbeb meleg lesz, csak megoldódik. |
|
Előzmény:
 |
BGazda
2007-04-02 22:38:19
|
9
|
Sziasztok!
Kifejezetten hús fajtájú galambokat keresek (de egyszerű tartási ötletek is jól jönnek) Jelenleg van 8 db fogalmam sincs milyen fajátjú, de hús tipusu galambom, de nem igazán megy a szaporítás. 1 fészek alj megzápult, 1-ről leszálltak, 2 fészekaljat összetörtek... ugyhogy eddig nem sikerült még fiókát keltetnem. Mit csinálhatok rosszul? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|