Keresés

Részletes keresés

geler Creative Commons License 2007-04-02 22:55:37 10
Én időtlen idők óta galambászok, de ugyanebben a cipőben járok ezen a tavaszon. Soha nem fordult elő velem, hogy ennyi kudarc ért volna. Egyszerűen nem kel ki semmi, és mint nálad, ugyanazok az okok. Záp, összetörik, nem ülik - az ész megáll. (Igaz, hogy csak 3 pár galambom van (itthon), szórakozásból.)
Valami van a levegőben?
Mindenesetre bízom, hogy ha egyenletesebbeb meleg lesz, csak megoldódik.
A hozzászólás:
BGazda Creative Commons License 2007-04-02 22:38:19 9

Sziasztok!

 

Kifejezetten hús fajtájú galambokat keresek (de egyszerű tartási ötletek is jól jönnek) Jelenleg van 8 db fogalmam sincs milyen fajátjú, de hús tipusu galambom, de nem igazán megy a szaporítás. 1 fészek alj megzápult, 1-ről leszálltak, 2 fészekaljat összetörtek... ugyhogy eddig nem sikerült még fiókát keltetnem. Mit csinálhatok rosszul?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!