Keresés

Részletes keresés

partics Creative Commons License 2007-04-03 21:21:18 624
Pocok szerencsésen hazaérkezett, azonnal körbeszimatolt, majd felfedező útra indult. Este kitettem a kaját, kisvártatva már jött is, és mintha mi sem történt volna nekilátott a világ legnagyszerűbb sün-elfoglaltságához: vacsorázni kezdett :). A többi süni akkor nem volt ott, nem tudom, hogy Pocok találkozott-e már velük.
A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2007-04-02 20:57:51 623
Sziasztok :)

Pocok szombaton visszaköltözött eredeti lakhelyére, remélem, tetszik neki a változás :)
Egész jól tűrte az autózást, nem is nagyon akart aludni, pedig a délelőtti szunyókálását rontottuk el az utaztatással.
Vigyázzatok rá nagyon, ha hagyja, és ha néha találkoztok vele, tudósítsatok légyszi!!! :)))
Légy jó, Pocok, minden jót! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!