|
|
|
|
 |
partics
2007-04-03 21:21:18
|
624
|
Pocok szerencsésen hazaérkezett, azonnal körbeszimatolt, majd felfedező útra indult. Este kitettem a kaját, kisvártatva már jött is, és mintha mi sem történt volna nekilátott a világ legnagyszerűbb sün-elfoglaltságához: vacsorázni kezdett :). A többi süni akkor nem volt ott, nem tudom, hogy Pocok találkozott-e már velük.
 |
|
A hozzászólás:
 |
benőbéka
2007-04-02 20:57:51
|
623
|
Sziasztok :)
Pocok szombaton visszaköltözött eredeti lakhelyére, remélem, tetszik neki a változás :) Egész jól tűrte az autózást, nem is nagyon akart aludni, pedig a délelőtti szunyókálását rontottuk el az utaztatással. Vigyázzatok rá nagyon, ha hagyja, és ha néha találkoztok vele, tudósítsatok légyszi!!! :))) Légy jó, Pocok, minden jót! :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|