Keresés

Részletes keresés

Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-04-02 15:29:00 2483

Hello!

A kandúrnézés jól ment, láttunk sok szép szibit és kissé már értünk csehül, de sajna lebetegedtünk, úgyhogy most a köhögés és orrfújás a téma. Igyekszünk gyógyulni és persze készülünk a Lurdys kiállításra.

 

Ezúton megragadnám a lehetőséget, hogy kérjek mindenkit, hogy MIHAMARABB küldje el a nevezéseit a Lurdys kiállításra!

14-én zárjuk a katalógust! Utána már csak pótnevezés lehetséges és az nekünk nagyon sok plusszmunka! Kérlek küldjétek előbb a nevezéseket!

Köszi szépen!

A hozzászólás:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-04-02 14:01:12 2481

Sziasztok Raszpiék!

 

Hogy sikerült a kiállítás? És a vőlegény nézelődés?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!