|
|
|
|
 |
Raszputyin Sib
2007-04-02 15:29:00
|
2483
|
Hello!
A kandúrnézés jól ment, láttunk sok szép szibit és kissé már értünk csehül, de sajna lebetegedtünk, úgyhogy most a köhögés és orrfújás a téma. Igyekszünk gyógyulni és persze készülünk a Lurdys kiállításra.
Ezúton megragadnám a lehetőséget, hogy kérjek mindenkit, hogy MIHAMARABB küldje el a nevezéseit a Lurdys kiállításra!
14-én zárjuk a katalógust! Utána már csak pótnevezés lehetséges és az nekünk nagyon sok plusszmunka! Kérlek küldjétek előbb a nevezéseket!
Köszi szépen! |
|
A hozzászólás:
 |
Hedzsnelke
2007-04-02 14:01:12
|
2481
|
Sziasztok Raszpiék!
Hogy sikerült a kiállítás? És a vőlegény nézelődés? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|