Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2007-04-01 20:21:14 4922
Ennyiből gyári tokot kapsz...
Előzmény:
zenox Creative Commons License 2007-04-01 20:02:18 4921
Sziasztok!

Nem vagyok szakértő:
Van egy Olympus WIDEZOOM 8080 as gépem.

Szeretnék vizalatti képeket készíteni. A gyári tok baromi drága.

Milyen megoldást ajánlatok, amivel tudnék viz alatti képeket (max 5 m mélységig) készíteni, de nem fizetem rá a gatyámat: Ez nagyon rossz megoldás:

http://www.aquapack.hu/flashindex.html
Mivel az optika előtt is zacskó van, ennyi erővel egy TESCOS szatyorba is rakhatnám a gépet. Jól gondolom?

Erről mit gondoltok:
http://www.edigital.hu/product.php?productid=19820&cat=518&page=1

Itt ha jól látom az optika előtt üveg van...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!