Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NLQ Creative Commons License 2007-04-01 18:57:29 4919

offtopic de csak felig!

 

megcsiptem egy osztrak last minute ajanlatot, van meg 4 hely (illetve en+3 hely)!!!

 

az ajanlat: Aprilis 13-22 

Bonaire repulovel Becsbol  (becsbe menetrendszerinti busszal) atszalas Amsterdamban, szalas az Eden Beach resortban (www.edenbeach.com)

 

az ut ara: 798 EUR (+8000Ft a Busz a repterre) (azaz kb 210eFt)

 

ebben benne vannak az alabbiak:

repjegy+illetek

9 ejszaka szalas +reggeli

1db auto (pickup) /4 fo berles

unlimited parti merules (palackot es olmot adnak, a tobbit vinni kell vagy berelni)

1 day mangrove kayaking

 

akit erdekel jelezze nekem surgosen, mert minnel elobb le kell foglalni a helyeket!

 

Udv

nlq

 

Előzmény:
tiwald Creative Commons License 2007-04-01 07:17:49 4918

Szia!

Ugye Te két vakuval dolgozol??Az jobb? Hogy pozicionálod be a két fényt??Egyiket közelre,a másikat távolabbra??Ha netán vennék még egy vakut azt hogy tudom feltenni ez mellé??Most egy see life 650-es van a Hp géphez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!