|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
NLQ
2007-04-01 18:57:29
|
4919
|
offtopic de csak felig!
megcsiptem egy osztrak last minute ajanlatot, van meg 4 hely (illetve en+3 hely)!!!
az ajanlat: Aprilis 13-22
Bonaire repulovel Becsbol (becsbe menetrendszerinti busszal) atszalas Amsterdamban, szalas az Eden Beach resortban (www.edenbeach.com)
az ut ara: 798 EUR (+8000Ft a Busz a repterre) (azaz kb 210eFt)
ebben benne vannak az alabbiak:
repjegy+illetek
9 ejszaka szalas +reggeli
1db auto (pickup) /4 fo berles
unlimited parti merules (palackot es olmot adnak, a tobbit vinni kell vagy berelni)
1 day mangrove kayaking
akit erdekel jelezze nekem surgosen, mert minnel elobb le kell foglalni a helyeket!
Udv
nlq
|
|
Előzmény:
 |
tiwald
2007-04-01 07:17:49
|
4918
|
Szia!
Ugye Te két vakuval dolgozol??Az jobb? Hogy pozicionálod be a két fényt??Egyiket közelre,a másikat távolabbra??Ha netán vennék még egy vakut azt hogy tudom feltenni ez mellé??Most egy see life 650-es van a Hp géphez. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|