|
|
|
|
 |
Jaspis
2007-04-01 19:46:11
|
898
|
| Gratulálok a "színészeknek"! :) Hihetetlen, hogy eszük ágában sem volt meglépni - ez is jelzi, hogy mennyire tudnak alkalmazkodni a környezetükhez. Minek is lépnének meg, amikor a gazdi helybe hozza a kaját? ;) |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-03-31 20:24:15
|
896
|
Minden jelenetet Píttel és Pannival vettek fel. Nem akartak elszökni, kaját kaptak a feladatért. Ráadásul Panni alig volt kondicionálva, soha nem járt még városi környezetbe, de nem volt semmi gond, még a filmesekkel is ismerkedett. |
|
Előzmény:
 |
Jaspis
2007-03-30 18:46:09
|
895
|
Igen! Fel is vettem.
A legérdekesebb az volt számomra, hogy a belvárosban vörös vércsék fészkelnek. Kicsit sok volt nekem a bogarakból, és keveseltem a nyestet. Meg valahogy úgy emlékeztem, hogy Boróka is szóba került a film kapcsán, de lehet hogy csak összekevertem a dolgokat.
Az elején, amikor a nyest mászik a fára, meg átugrik a kerítés és beszalad az autó alá, az egy városi nyesttel vették fel, vagy "házi" nyesttel? Mármint valakiével. Nem fért a fejembe, hogy oldották meg, hogy ne szökjön el. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|