|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2007-04-01 19:52:05
|
2479
|
Szia,
kicsit nehezen megy a képfeltöltés:-((
A legifjabbak: Zafira legelsö alomjából:

Az "ovisok" kiscsoportosok:-)))

A "fater" játszik Donival:

Üdv: Z. |
|
A hozzászólás:
 |
Bleu L'amour
2007-03-31 20:19:07
|
2475
|
Köszönjük!
Képeket tegyél fel te is a kicsikről! |
|
Előzmény:
 |
Lumiere du Soleil
2007-03-31 19:05:13
|
2474
|
Szia,
csak annyit szeretnék irni, hogy érdemes volt ma "benéznem", mert ilyen aranyos baba-fotot rég nem láttam! Gratulálok, elragadóak:-)))
Nekem az 5 hetes picik kezdik felfedezni a nagyvilágot, és többször rácsodálkoztam, milyen boldogan futkározik, felfedezi a kaparofát, ágyat, stb... majd nemsokára meglátjátok....
Üdv és minden jót Nektek: Z. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|