Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-04-01 19:52:05 2479

Szia,

kicsit nehezen megy a képfeltöltés:-((

 

A legifjabbak: Zafira legelsö alomjából:

 

 

Az "ovisok" kiscsoportosok:-)))

 

A "fater" játszik Donival:

 

Üdv: Z.

A hozzászólás:
Bleu L'amour Creative Commons License 2007-03-31 20:19:07 2475

Köszönjük!

Képeket tegyél fel te is a kicsikről!

Előzmény:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-03-31 19:05:13 2474

Szia,

csak annyit szeretnék irni, hogy érdemes volt ma "benéznem", mert ilyen aranyos baba-fotot rég nem láttam! Gratulálok, elragadóak:-)))

Nekem az 5 hetes picik kezdik felfedezni a nagyvilágot, és többször rácsodálkoztam, milyen boldogan futkározik, felfedezi a kaparofát, ágyat, stb... majd nemsokára meglátjátok....

Üdv és minden jót Nektek: Z.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!