Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007-03-31 20:19:07 2475

Köszönjük!

Képeket tegyél fel te is a kicsikről!

A hozzászólás:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-03-31 19:05:13 2474

Szia,

csak annyit szeretnék irni, hogy érdemes volt ma "benéznem", mert ilyen aranyos baba-fotot rég nem láttam! Gratulálok, elragadóak:-)))

Nekem az 5 hetes picik kezdik felfedezni a nagyvilágot, és többször rácsodálkoztam, milyen boldogan futkározik, felfedezi a kaparofát, ágyat, stb... majd nemsokára meglátjátok....

Üdv és minden jót Nektek: Z.

Előzmény:
Bleu L'amour Creative Commons License 2007-03-31 16:17:07 2473

Sziasztok!

 

Beyoncé két kiscicája Armin, és Anferny

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!