|
|
|
|
 |
Hedzsnelke
2007-03-31 21:25:57
|
2476
|
| Két kis édes picur cica. Lassan majd ki fog nyílni a szemük és rácsodálkoznak a világra. |
|
 |
Lumiere du Soleil
2007-03-31 19:05:13
|
2474
|
Szia,
csak annyit szeretnék irni, hogy érdemes volt ma "benéznem", mert ilyen aranyos baba-fotot rég nem láttam! Gratulálok, elragadóak:-)))
Nekem az 5 hetes picik kezdik felfedezni a nagyvilágot, és többször rácsodálkoztam, milyen boldogan futkározik, felfedezi a kaparofát, ágyat, stb... majd nemsokára meglátjátok....
Üdv és minden jót Nektek: Z. |
|
A hozzászólás:
 |
Bleu L'amour
2007-03-31 16:17:07
|
2473
|
Sziasztok!
Beyoncé két kiscicája Armin, és Anferny
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|