|
|
|
|
 |
Tima2
2007-03-31 20:35:56
|
897
|
A vörös vércsék egy része tényleg vad vércse volt, de volt jelenet, amelyet szelíd madárral vettek fel.
A nyestek bármelyik jelenetnél el tudtak volna szökni, ha nagyon akartak volna. Boróka akkor még kis róka volt, de amúgy sem volt szó az ő szerepléséről. Valószínűleg azért kevered, mert akkoriban került Pítgazdiékhoz és talán egyidőben írtam róla is. Én is elnézegettem volna több nyestes jelenetet, de hát ez a film nem róluk szólt. Nekem nagy élmény volt a forgatásokon segíteni és végignézni, hogy készül el egy-egy jelenet. |
|
 |
Tima2
2007-03-31 20:24:15
|
896
|
Minden jelenetet Píttel és Pannival vettek fel. Nem akartak elszökni, kaját kaptak a feladatért. Ráadásul Panni alig volt kondicionálva, soha nem járt még városi környezetbe, de nem volt semmi gond, még a filmesekkel is ismerkedett. |
|
A hozzászólás:
 |
Jaspis
2007-03-30 18:46:09
|
895
|
Igen! Fel is vettem.
A legérdekesebb az volt számomra, hogy a belvárosban vörös vércsék fészkelnek. Kicsit sok volt nekem a bogarakból, és keveseltem a nyestet. Meg valahogy úgy emlékeztem, hogy Boróka is szóba került a film kapcsán, de lehet hogy csak összekevertem a dolgokat.
Az elején, amikor a nyest mászik a fára, meg átugrik a kerítés és beszalad az autó alá, az egy városi nyesttel vették fel, vagy "házi" nyesttel? Mármint valakiével. Nem fért a fejembe, hogy oldották meg, hogy ne szökjön el. |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-03-20 11:01:55
|
893
|
Sikerült megnézni a filmet?
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|