Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-30 00:27:55 20
Ennek fényében, tényleg határozottan jobb! :-)
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-03-30 00:24:48 19
Pedig nem is mondtam, hogy fent volt a 2x-ező, és ez 100%-os crop.

Igaz, utólag még csináltam egy -5EV-s expó korrekciót a RAW konverterben.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!