Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-29 21:53:14 9
Neem, sztem azé nemláccik, mer hiába L-es, 22-esen már ki se rajzolja a kéményt... :)
Előzmény:
optikus Creative Commons License 2007-03-29 21:51:16 8
Ezek szerint hangyanyit alexpos? Oda se neki nem a tekknika a lenyeg hanem a jo szem es muveszi megvalositas...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!