Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-03-29 21:43:25 5

  Nana! Ezt a képedet már egyszer láttam Photoreporter címlapján! Akkor még ezen címen futott: " AFRO-AMERIKAIAK HARCA AZ ALAGÚTBAN ÉJFÉLKOR"

  Most akkor mi van, melyik igaz?

Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-03-29 21:34:03 2
Kút:

Canon 1DmkIII
EF 600 4L IS USM

1/8000sec
F22
ISO50

(most este csináltam)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!